Zodiac Tornax OT2100

Robotický vysavač ZODIAC OT 2100 Tornax - čistí dno bazénu Zodiac OT 2100 TornaX (= RT 2100) Automatický bazénový vysavač Zodiac OT 2100 TornaX je vhodný do bazénů do...
12 990 Kč

2 hod.
Čištění
dna

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

K vysavači jsem dle doporučení zakoupila jemnější filtr, i přesto nedojde k vysátí vločkovaných nečistot, vysavač je rozvíří, což se sice děje i u ručních vysavačů při rychlejším vysávání, ale horší je, že téměř všechny nečistoty vypustí zpět do bazénu a tím zkalí vodu. Velice mě to zklamalo...

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Je smutné, že se musí dokoupit jemnější filtr. Mohl by být automaticky dodáván s vysavačem.

Typ
2 hod.
Čištění
dna

Robotický vysavač ZODIAC OT 2100 Tornax - čistí dno bazénu
Zodiac OT 2100 TornaX (= RT 2100)
Automatický bazénový vysavač Zodiac OT 2100 TornaX je vhodný do bazénů do rozměru 8 x 4 m. Je určen na čištění dna bazénů. Filtrační koš je přístupný z horní strany, údržba je tak opravdu jednoduchá. Hodí se jak na zapuštěné, tak i nadzemní bazény. Zvládá všechny tvary bazénů.

Přednosti robotického vysavače ZODIAC OT 2100 Tornax

Vhodné typy bazénů
• Do rozměru 8 x 4 m
• Zapuštěné i nadzemní
• Všechny tvary
• Vinylové, PVC, betonové, fóliové, atd.

Čištění robota již nemůže být jednodušší. Stačí vytáhnout filtrační koš, který je přístupný z horní strany, opláchnout zahradní hadicí a nechat uschnout. To je vše.

Technická specifikace robotického vysavače ZODIAC OT 2100 Tornax
• Model: Zodiac OT2100 TornaX (RT2100)
• Barva: šedá
• Bazény do rozměrů: 8 x 4 m
• Počet motorů: 2
• Rozměry: 37 x 29 x 30 cm
• Hmotnost: 5,5 kg
• Délka čistícího cyklu: 120 min.
• Hustota filtru: 100 mikronů
• Objem filtračního koše: cca 3 l
• Filtrační plocha: 480 cm²
• Délka kabelu: 14 m
• Šířka čištění: 18 cm
• Průtok pumpy: 10 m³ / hod.

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• snadná obsluha a snadné čištění filtru

zatím nic

• jednoduchá obsluha pro spuštění a čištění přístroje
    • hezká hračka
    • pokud se rozpohybuje nikdy nevyčistí vše i při více cyklech
    • nesebere jemné nebo velké (kamínek) nečistoty, jemný filtr za příplatek 1300,-
    • víří nečistoty v bazénu
    • je potřeba ho kontrolovat, občas posunout na místa kam se mu nechce

vyhozené peníze a spousta starostí. Ručním vysavačem na tyči za pár stokorun vyčistím dokonale dno bazénu 6x3,5 za 10-15 minut.

• Asi jen velikost a manipulace,
    • Neplní svoji funkci, většinu nečistot jen rozfouká a neposbírá

Robota jsem koupila před rokem, ale kvůli pozdější dostavbě a úpravám byl v bazénu pravidelně používán až letošní sezónu. Je to obrovské zklamání. Koupila jsem ho, protože mám doma robotický vysavač a vytírač a chtěla jsem robota, který bude nečistoty sbírat do svého vnitřního koše a nebude vysávat do filtrace. Robot sice jezdí po dně, tedy se snaží - většinu času ale jen tančí zmateně po dně, zvedá se ode dna, otáčí se na místě a stoupá si na zadní, nebo se opakovaně snaží vyjet na stěny. Tím ale pouze rozfouká nečistoty, které se pak po jeho jízdě znovu usazují na dně a on tak jen jezdí bez užitku. Pouštěla jsem jeho cyklus někdy i 3x za den. Stejně pak musím nasadit hadici na filtraci, vzít ten nejlevnější ruční vysavač a vše ručně vysát. Po několika dnech a pravidelném ,,tančení" a stavění se na zdaní sice něco do koše vysaje, ale většina viditelného smetí na dně zůstane. Jsem velice zklamaná a jsou to vyhozené peníze. Často ho sleduji a přemýšlím, k čemu je dobré, že silným proudem pouze rozmetá ode dna to, co má zůstat na dně a pak být vysáto. Klidně přejíždí bordel, nad kterým se ale zvedá a nevysaje ho. Dovnitř se nedostane skoro nic. Navíc šňůra se často zamotává a musí se odpojovat a rozmotávat po pár použitích. Už bych koupila raději něco přes filtraci, co vysává a není to jen hračka na pozorování.

• Dobře čistí dno
    • Problém s odvzdušněním v bazénu - jde velmi těžce a trvá dlouho

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Máme zastřešený bazén. Vysaje nečistoty, ušetří čas. Bazén je pořád čistý a my si ho můžeme užívat na koupání a nemusíme kolem pořád skákat.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• Výborný pracant

www.roboticky-vysavac.cz

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Spolehlivý, jednoduchá manipulace, vyčistí dno za 3hod, spokojenost s výrobkem, doporučuji.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem, www.roboticky-vysavac.cz