Zodiac Baracuda MX6

Poloautomatický bazénový vysavač Baracuda MX6 Zodiac Poloautomatický vysavač MX6 je vybaven systémem X-drive pro kvalitní vyčištění celé plochy bazénu. Ozubené pásy napomáhají...
16 490 Kč

Doba čistícího cyklu
2 hod.
Akumulátor

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Vysavač splnil mé očekávání.
    • vysaje stěny i dno
    • potřeba výkonná filtrace

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/zodiac a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

skvelá cena za jednoduchý stroj,čístící jak dno tak stěny bazénu,komfort

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• Skvělý pomocník, vysává krásně i stěny

Doba čistícího cyklu
2 hod.
Akumulátor

Poloautomatický bazénový vysavač Baracuda MX6 Zodiac

Poloautomatický vysavač MX6 je vybaven systémem X-drive pro kvalitní vyčištění celé plochy bazénu. Ozubené pásy napomáhají vysavači v dokonalém a plynulém chodu. Vysavač si poradí s rovným, zkoseným, kombinovaným i diamantovým dnem bazénu. Vhodné povrchy jsou polypropylen, fólie a beton s nátěrem. Je třeba mít filtrační čerpadlo s průtokem alespoň 8 m³ / h pro správnou funkci robotu.

Vhodné pro bazény: nadzemní a zabudované do velikosti 10×5 m obdélníkové, oválné a ostatní

Technická specifikace:

• Model: Zodiac Baracuda MX6
  • Barva: šedá / modrá
  • Doba čištění: doporučeno 3 × 2 hod.
  • Výkon: 150 W
  • Délka hadic: 10 × 1 m
  • Rozměry: 31 × 19 × 22 cm
  • Teoretická sací šířka: 25 cm
  • Rychlost robotu: 8 m / min.
  • Hmotnost: 9,5 kg

Obsah balení: 1x Zodiac Baracuda MX9 1x Hadice a příslušenství 1x Uživatelský manuál

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Vysavač splnil mé očekávání.
    • vysaje stěny i dno
    • potřeba výkonná filtrace

skvelá cena za jednoduchý stroj,čístící jak dno tak stěny bazénu,komfort

• Skvělý pomocník, vysává krásně i stěny

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

• Vysáva velmi dobře nevýří kal odsaje vše pokud projede celý bazén
    • Egativum -Sání jde do pískové filtrace stojí odsávání hladiny
    • jak vyjede k hladině nasaje vzduch a zavzdušní čerpadlo.

Celkem dobrý výrobek velmi kvalitní plast.Při slabém čerpadle 6m3 zastavuje jede pomalu jako šnek špatné.Při čerpadle 11m3 vysává skvěle po stěnách moc nejede .Taky na co, špína je na dně a jak vyjede k hladině nasaje vzduch a zavzdušní čerpadlo stačí pridat olovo jako zátěž.Občas nevysaje vše prostě tam nahodile nezajede.Egativum -Sání jde do pískové filtrace stojí odsávání hladiny .Pro mě je to dobrý pomocník bazén je pod vzrostlými stromy ,ten kdo má jen dlažbu okolo bazénu a trávu za ty prachy luxsusní věc .15min ručo fedro

ROBOT WORLD (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.robotworld.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

S pozdravem, www.robotworld.cz

• Rok lezl i po stěnách.Krásně vyčistil bazén
    • Po roce leze jen po zemi.Stále čistí pěkně.

Už bych ho za ty peníze nekoupila.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Zatím použito dvakrát, dno vyčistil dobře, po stěnách nelezl.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že tento poloautomat slouží k Vaší spokojenosti. Na stěny by lézt měl, kontaktuje naši zákaznickou linku pro zjištění příčiny.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

+ vysává dobře, po stěnách jezdí. zatím celková spokojenost

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.