Maytronics Dolphin Liberty 300

TOP 43 v kategorii Bazénové vysavače

Maytronics Dolphin Liberty 300

Názor bazénového specialisty - recenze + Bezdrátové pohodlí a nezávislost + Efektivní čištění dna i stěn + Ideální pro bazény do 10 metrů + Pokročilá filtrace a skenovací...
29 899 Kč

• uklízí překvapivě dobře
    • lze nastavit režim dno + stěny (standard), nebo pouze dno - což oceňuji
    • umí čistit bazénovou linku
    • přivolání na dálku

Neměl jsem s automatickými vysavači zkušenost, ale věděl jsem, že jej potřebuji kvůli eliminaci častého vysávání a s tím spojené nutnosti zpětného proplachu filtrace s následným dopouštěním, kdy jsem si rozhazoval vlastnosti vody (ph, alkalita, chlor, teplota). Vzhledem k tomu, že nemám u bazénu žádnou volnou elektřinu, hledal jsem AKU verze. Po jednoznačném doporučení značky Doplhin (autorizovaný servis mám navíc 15minut od domu) jsem zvolil Liberty 300 a mohu říci, že jsem spokojen. Ze začátku mi přišlo chování stroje ve vodě trochu rozpačité, ale robot má v pohybu systém a uklízí opravdu dobře vč. schodů a lavice, které v bazénu mám. Mně tak odpadla nutnost častého vysávání a proplachu filtrace a vlastnosti vody se výrazně ustálily.
    Doufám, že dlouho vydrží.

Dálkové ovládání
Velikost bazénu do
50 m²
Doba čistícího cyklu
2,5 hod.

Názor bazénového specialisty - recenze

• Bezdrátové pohodlí a nezávislost
  • Efektivní čištění dna i stěn
  • Ideální pro bazény do 10 metrů
  • Pokročilá filtrace a skenovací technologie

- Vyšší pořizovací cena „Dolphin Liberty 300 představuje revoluci v péči o bazén díky své bezdrátové technologii a vysoké efektivitě. Jeho schopnost čistit dno i stěny bazénu, kombinovaná s pokročilým filtračním systémem, zajišťuje dokonalou čistotu vody.“ tým Poolservis

Bezdrátový robotický vysavač bazénu

Dolphin Liberty 300 je osvobozen od omezujících kabelů, což mu umožňuje maximální pohyb a efektivitu při čištění. Jeho bezdrátová konstrukce znamená, že není třeba se starat o zapletené nebo poškozené kabely, což výrazně zvyšuje pohodlí při používání.

Efektivní Čištění a Skenování

Tento robotický vysavač je vybaven systémem Clever Clean, který zajišťuje důkladné a systematické čištění dna i stěn bazénu. Jeho schopnost čistit různé typy bazénů, včetně kruhových, oválných, obdélníkových a čtverečních tvarů, ho činí univerzálně použitelným.

Ideální pro Středně Velké Bazény

S schopností efektivně čistit bazény do velikosti 10x5 metrů, je Dolphin Liberty 300 ideální pro většinu domácích bazénů. Jeho efektivní čistící cyklus trvá pouhých 1,5 hodiny, což zajišťuje, že váš bazén bude rychle a efektivně čistý.

Pokročilá Filtrace

Vysavač je vybaven jemným filtrem, který zachytává i nejmenší nečistoty a zanechává vodu v bazénu krystalicky čistou. Horní přístup k filtru navíc zjednodušuje čištění a údržbu filtračního systému.

Pohodlné a Jednoduché Používání

Dolphin Liberty 300 je navržen s důrazem na uživatelský komfort. Snadné vyzvednutí pomocí přiloženého háčku a intuitivní ovládání znamenají, že čištění bazénu je jednoduché a nenáročné.

Dolphin Liberty 300 je špičkovým řešením pro automatické čištění bazénů. Jeho bezdrátová technologie, efektivní čištění, pokročilá filtrace a snadné ovládání dělají z tohoto robota ideálního pomocníka pro udržení čistého a zdravého bazénového prostředí. Přestože jeho vyšší pořizovací cena může být pro některé uživatele omezující, jeho výkonnost a dlouhodobé úspory času a námahy jsou více než dostatečnou kompenzací.  Dolphin Liberty 300 vyčistí bazén o maximálních rozměrech 10x 5 metrů.

Bazén musí mít rovné dno.  Robota spustíte a dáte do bazénu, po 1,5 hodinovém cyklu se zastaví a vytáhnete ho přiloženým hákem.

K robotu je dodávána bezdrátová nabíječka.

Výhody robota Liberty 300

Ideální pro bazény do délky 10 metrů

Bezdrátové, dobíjecí bateriové zařízení 1,5 hodiny - Čištění dna a stěn

Horní přístup k filtru

Pokročilá filtrace s jemným filtrem

Snadné vyzvednutí pomocí háčku

Robot Liberty 300

Jemný koš

Hák k vyzvednutí

Bezdrátová nabíječka

Kladívko - zaklepáním na stěnu robot po skončení cyklu vyjede ven

Návod

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 420 recenzíDalší informace

• uklízí překvapivě dobře
    • lze nastavit režim dno + stěny (standard), nebo pouze dno - což oceňuji
    • umí čistit bazénovou linku
    • přivolání na dálku

Doufám, že dlouho vydrží.