Maytronics Dolphin Galaxy

Doba čistícího cyklu
3 hod.
Akumulátor

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

vysavač má dcera a je moc spokojená, my ho použili jenom jednou, snad nám bude sloužit i příští léto

• , zakoupeno v Greenlion

Levný, spolehlivý, není složitý na obsluhu ani na údržbu.
    Určitě doporučuji všem, kdo nemá rád ruční čištění bazénu.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Bazénový vysavač je cenově dostupný.
    Pro bazén o ploše 6,40 / 3,70 je dostačující. Díky zakulaceným rohům, bez problémů vyčistí celou plochu.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

Typ
zapuštěné bazény
Doba čistícího cyklu
3 hod.
Akumulátor

Vysavač GALAXY představuje ekonomický způsob čištění bazénů. Je vhodný zejména pro rodinné bazény. Automaticky podtlakově přefiltruje nečistoty, setře a vyčistí dno i stěny bazénu. Je vybaven filtrem o ploše 0,5 m2, díky filtrační schopnosti 70 μm dokáže přefiltrovat až 17 m3/h vody. Udržování bazénu v čistotě se projeví nejen na kvalitě vody, ale také na nižší spotřebě chemikálií, především chlóru.
Tento robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se nemusíte o nic starat, neboť po ukončení 3 hodinového čistícího cyklu se sám vypne.
Pokud máte bazén s hladkým povrchem, můžete k vysavači dokoupit speciální kartáče Wonder Brush.
Dolphin GALAXY:

Vysává dno i stěny bazénu do výšky 30 cm
Filtrační a čistící cyklus trvá 3 hodiny
Velmi snadná manipulace i použití
Bez instalace
Bez napojení na filtrační okruh ( má svůj )
Vhodný pro bazény pravidelných tvarů s rovným dnem
Velkoobjemový filtračního sáček

filtrační sáček 70 μm.
Přednosti vysavače DOLPHIN GALAXY:

Malý, lehký model
Snadná obsluha
Malý stroj, velká čistící schopnost
Automatický vysavač za nižší cenu než poloautomatický
Vhodný pro bazény pravidelných tvarů a rovněž pro nadzemní bazény
Velká plocha filtračního sáčku
Vysavač si sám zvolí optimální způsob čištění → žádné programování
Patentovaný design
Parametry:

Teoretická rychlost pohybu: 840 m / hod.
Teoretická čistící rychlost: 336 m2 / hod.
Šířka čistící plochy: 400 mm
Přefiltrovaný objem vody: 17 m3 / hod.
Hmotnost bez kabelu: 8 kg
Primární napětí: 230 / 50 V / Hz
Sekundární napětí: 29 V DC
Elektrické krytí - vysavač: IP 68
Elektrické krytí - transformátor: IP 54
Délka kabelu: 15 m
Doporučeno pro bazén s délkou 7 m
Doporučená teplota vody: 18 - 32 °C
Doba čistícího cyklu: 3 hod.
Filtrační schopnost: 70 um
Plocha filtru: 0,5 m2
Dálkové ovládání / vozík / stojan: NE / NE / NE
Kartáče: PVC

• , zakoupeno v Greenlion

Levný, spolehlivý, není složitý na obsluhu ani na údržbu.
    Určitě doporučuji všem, kdo nemá rád ruční čištění bazénu.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Bazénový vysavač je cenově dostupný.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Vysavač máme krátkou dobu,zatím jsme spokojeni.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

• , zakoupeno v Greenlion

Vysává skvěle, není potřeba neustále doplnovat vodu a proplachovat písek, jak tomu bylo u ručního vysavače. Velká úspora času a vody. Jsem velmi spokojená. Nevýhoda je krátká záruka vzhledem k vysoké cenně a textilní sáček.

• , zakoupeno v Bazény Králík

jednoduché, výsledek čištění OK

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Vysavač je perfektní, vzkoušen již několikrát. Lituji, že jsme ho nepořidili hned, mohli jsme si ušetřit starosti.

www.roboticky-vysavac.cz

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Rychlé vyřízení perfektní jednání žádné připomínky

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/bazenove-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

S vysavačem jsem spokojen, pracuje perfektně, bazén je čistý.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/dolphin a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

máme krátce, ale zatím dobrý

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/dolphin a napsání recenze. Jsme rádi, že stroj funguje k Vaší plné spokojenosti.