Maytronics Dolphin Supreme M3

Dolphin Supreme M3 Malý, cenově dostupný a ekonomický bazénový vysavač SUPREME M3 je určen pro čištění rodinných bazénů. SUPREME M3 automaticky setře, vyčistí a podtlakově...
21 900 Kč

Doba čistícího cyklu
3 hod.
Akumulátor

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Rychlé zprovoznění dle návodu, fungující vysavač.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem, https://www.roboticky-vysavac.cz/dolphin-supreme-m3

Doba čistícího cyklu
3 hod.
Akumulátor

Dolphin Supreme M3

Malý, cenově dostupný a ekonomický bazénový vysavač SUPREME M3 je určen pro čištění rodinných bazénů. SUPREME M3 automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Filtr o ploše 0,5 m2 s filtrační schopností 70 µm přefiltruje 16 m3/h vody. Tímto zařízením odstraníte nečistoty ze dna bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chlóru.

Čištění dna

Bazénový vysavač Supreme je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se nemusíte o nic starat, neboť po ukončení 3 hodinového čistícího cyklu se sám vypne.

Specifikace Dolphin Supreme M3

• určen k čištění pouze dna bazénu a stěny bazénu do výše 30 cm
  • filtrační a čistící cyklus trvá 3 hodiny
  • vhodný pro bazény pravidelných tvarů
  • malý, lehký, snadný na manipulaci
  • velká plocha filtračního sáčku
  • snadné použití a uvedení do provozu
  • nepotřebuje žádnou instalaci - nemusí být napojen na cirkulační okruh

Technické údaje Dolphin Supreme M3:

• teoretická rychlost pohybu - 840 m/ hod.
  • teoretická čistící rychlost - 336 m2/ hod.
  • šířka čistící plochy - 400 mm
  • přefiltrovaný objem vody - 16 m3/ hod.
  • hmotnost bez kabelu - 9 kg
  • plocha filtru - 0,5 m2
  • dálkové ovládání / vozík / stojan - NE / NE / ANO
  • kartáče - combi pro beton, PVC - fólie

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vyčistí celý bazén, vůbec si ho nevšímám. Když ukončí práci, tak propláchnu filtr a je hotovo.
    • Koupil jsem teď další - rodičům.
    • Měl jsem ho v servisu (neuhlídali jsme našeho pejska). Zahlédl jsem dole, že si někdo na servis stěžoval - to by mě zajímalo, kam vysavač poslal, protože v autorizovaném servisu jsou velice OCHOTNÍ a RYCHLÍ.

Vřele doporučuji.

• celkem ujde
    • neodstranuje důkladně všechnu nečistotu v bazenu. Je potřeba ruční dočištění.Cena - dle mého názoru by mohla být cena poloviční.

Funguje bez připojení na filtraci,vezme i štěrk!!!

• zdánlivě příznivá cena
    • nekvalitní kus, během 3/4 roku byl 3x v servisu, neochota, arogance prodejce,

v létě jsem si pořídila na doporučení obchodníka tento vysavač. měsíc nadšení, potom zmar, zlost a bezmoc. myslím si, že za 20tis by údajně renomovaná značka mohla víc fungovat než nefungovat.. a ať se na mě pánové v servisu nezlobí, 30dnů ze zákona na opravu je pro sezonní produkt alibistické...

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Rychlé zprovoznění dle návodu, fungující vysavač.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

S pozdravem, https://www.roboticky-vysavac.cz/dolphin-supreme-m3