Aquabot Bravo

Robotický bazénový vysavač Aquabot BRAVO je určený pro čištění dna i stěn bazénů do 80 m2, s filtrační schopnosti 20 µm. Přefiltruje 17 m3/h vody. Bazénový vysavač Aquabot...
25 369 Kč

Skladem • 1 varianta100 % • 24 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma99 % • 7 414 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 250 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma95 % • 1 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 2 670 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 323 recenzíDalší informace

2 hod.
Čištění
dna i stěn

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

JSME NAPROSTO SPOKOJENI, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ, MONTÁŽ I VYPRÁNÍ FILTRŮ, SAJE PERFEKTNĚ, NEDÁ JEN SCHODY, MÁME PŮLKRUHOVÉ, ALE TO NEVADÍ.
    PRVNÍ LUXOVÁNÍ TAKOVÉ ZMATENÉ ALE PO 3. JIŽ VĚDĚL PŘESNĚ, JE PŘÍJEMNÉ SE NA NĚJ JEN KOUKAT:-)
    MOHU DOPORUČIT, DO LEVNĚJŠÍHO BYCH NEŠLA.
    JE TO ZNÁT.

• , zakoupeno v Bazenovyrobot.cz

Výrobek byl vadný, ale vše dobře a hlavně rychle opraveno a dovezeno zpět v pořádku, včetně malého dárku.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splňuje všechna naše očekávání.Čistí dno i stěny našeho betonového bazénu.Doporučuji produkt.

Typ
2 hod.
Čištění
dna i stěn

Bazénový vysavač Aquabot BRAVO

Robotický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot BRAVO je špičkový model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 80 m2. -  Aquabot BRAVO automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Výbava

•   Robot BRAVO je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.
  •   Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další.

BRAVO vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny.

Ovládání -  Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. Hnací motor i motor čerpadla jsou kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Řídící jednotka -  Řídící jednotka umožňuje nastavit frekvenci čištění stěn a dna, velikost bazénu, délku čistícího cyklu a také signalizuje stav filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne.

Technická specifikace:

• primární napětí 230V / 50Hz
  • sekundární napětí 24V
  • délka plovoucího kabelu 18 m
  • doporučeno pro bazény do 80 m2 všech tvarů a povrchů
  • programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART
  • doba čistícího cyklu 1,5 hodiny nebo 2 hodiny
  • opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů
  • přefiltrovaný objem vody 17 m3/hod.
  • délka kabelu 18 m
  • maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C
  • skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření
  • dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu
  • rozměry balení 51 x 51 x 53 cm
  • hmotnost balení 20,6 kg

Obsah balení:

• Aquabot BRAVO
  • transformátor
  • vozík

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

MOHU DOPORUČIT, DO LEVNĚJŠÍHO BYCH NEŠLA.
    JE TO ZNÁT.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bazenovyrobot.cz

Při bazénu 4x10x1,75 ohromná úspora času. Kvalitně a rychle čistí i mikro částice (řasy atd.). Po dvou ciklech, znatelně viditelné.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Jednoduchy. Bezproblemovy. Dela co jsme ocekavali, cisti bazen. Dno i steny. Super

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,

• , zakoupeno v Bazeny-obchod.cz

• Splnil moje očekávání.
    • Špatně se nasazuje a sundavá filtrační sáček. Nejspíš se po nějaké době roztrhne.
  • , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Produkt mi byl doporučen jiným uživatelem, který ho vlastní již 3 roky a je s ním spokojen.
    Mám ho zatím jen krátce, ale splnil všechna moje očekávání.
    Doporučuji ho i dalším zájemcům.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• je nevhodný pro dvouúrovňový bazén a nečistí stěny bazénu.

• Tento produkt hodnotím velmi pozitivně. Původně jsem byl proti zakoupení robotického vysavače. Spousta druhů, různých recenzí a strachu, že za obrovské peníze nebude fungovat. Práce s manuálním vysavačem mne donutila, zkusit někoho oslovit. Poslal jsem SMS v SOBOTU 6h ráno na kluky ze Zlína MOUSEOLEUM. Ke svému překvapení odpověděli a v 7h jsme již vybírali model a v 13h byl doma.
    • Po počátečních obavách musím říci, že vysavač funguje perfektně.
    • Po vhození do vody se musí cca 15-30 min počkat než změknou PVA kartáče. I když zapnul jsem o něco dříve.
    • Vysavač fungoval perfektně a světe div se vylezl i po straně bazénu nahoru
    • Vzhledem k tomu, že mám bazén 6x3x1,5 a rohy kulaté s očekáváním jsem se díval co v rozích. Co se týče dna objíždí ho rohem a snaží se vysát roh což se mu kupodivu celkem daří. Samozřejmě, že se občas stane, že tam něco zůstane, ale je to fakt drobnost.
    • Co se týče lezení po stěně je to ok, v kulatých rozích je samozřejmě problém, ale kupodivu se snažil si najet do rohu, ne přímo nahoru , ale pěkně zešikma z jednoho rohu do druhého a kopírovat aspoň trošku oblouk. Což mne dost překvapilo :-)
    • Jako filtr slouží 20mikronový látkový sáček, který se velmi dobře sundá obrátí a vystříká zahradní hadicí.
    • Ovládání je skutečně jednoduché. Ovládací jednotka obsahuje pouze tlačítko start a přerušení. Obával jsem se, že to nebude stačit, ale stačí. Vysavač si jezdí po dně cik cak sám. Nevysává postupně, ale náhodně přejíždí po bazénu sem tam.
    • Je nutné posunout rukojeť do zářezu na konec vysavače a sklopit. Údajně to slouží k určení hladiny vody v bazénu při čištění vodní linky. Pravdě podobně k tomu jak vysoko má vysavač vylézt při čištění. Nezkoumal jsem poslechl jsem rady.
    • Vysavač po skončení jednoduše vytáhnu z vody za kabel ven nechám okapat a opláchnu hladící, protože mám slanou vodu. Údajně stačí jednou za týden dělám po každém použití. Je to 30s.
    • Rozměry bazénu jsou 6x3x1,5,kulaté rohy a ukončení bazénu nasazovací kulatý lem.Teplota vody cca 22-24C. PH bylo v době zkoušení 7,6. Bylo těsně po ošetření chloršokem hodnota 9. Bazén jsem dával dopořádku po jeho instalaci a voda stála 14 dní.
    • Balení obsahuje:vysavač,ovládací jednotku,vozík na vysavač a naspod se dá strčit ovládací jednotka, na vozík se dá navinout kabel od vysavače a jednotky. !! 20 mikronovy FILTR !!
    • Program trvá cca 1,5h. přesně jsem neměřil, dělal jsem jinou práci :-) Doufám, že bude takhle makat co nejdéle.
    • Schody: tady se vysavač snaží vylézt na schody, ale vyleze pouze na první objede a pak se vrátí. Mám kruhové schodiště a 4 schody. Ale popravdě jsem nepočítal, že mi to vyčistí schody, takže to neřeším.

Cena rozhodně odpovídá kvalitě a jsem velmi spokojený.
    Určitě bych doporučil. Ušetří spoustu času a hlavně se nemusíte prát s hadicí u ručního vysavače. Zároveň bych rád poděkoval klukům z fy. MOUSEOLEUM za nadstandardní přístup a obrovskou ochotu vyjít maximálně vstříc.

• 4roky s aquabotem - pohoda
    • měněny pouze hnací řemínky

Uvažuji už o pořízení nového robota. Uvidíme